KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003049
nr 1600 3049
Oidentifierad konstnär, troligen Estland. Kustmotiv. Monogramsignerad. Olja på pannå, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:28:48
21/2 11:17:25
21/2 11:19:13